سرتیتر ها
شهرک چیتگر

شهرک چیتگر (امام رضا) توضیحات تکمیلی

شهرک چیتگر یکی از شهرک های تهران است که در منطقه ۲۲ این شهر واقع شده است. این شهرک یکی از بزرگ ترین پروژه هایی است که توسط شرکت توسعه و عمران هادی، وابسته به بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران در حال توسعه و اجرا می باشد. شهرک چیتگر دارای ۴ بخش است که با عناوین زیر از یکدیگر تفکیک می شوند.

در ادامه توضیح مختصری در مورد هر کدام از این بخش ها ارائه خواهیم نمود.

شهرک چیتگر 

شهرک چیتگر (امام رضا)

 

پهنه A شهرک چیتگر (بوستان)

پهنهیA)بوستان(یکی از بخش هایشهرک چیتگر می باشد که دارای آب وهوای بسیار خوب و فضایی بسیار آرام و ساکت می باشد. واحدهای ساختمانی این پهنه بر مبنای اصول پیش فروش و واگذاری حق امتیاز عضویت، قابل سرمایه گذاری بوده و در تعاونی های ارتش به ثبت می رسند. واحدهایی که در این پهنه ساخته می شوند دارای متراژ بین ۶۲ تا ۱۵۰ متر می باشد. بلوک های موجود در پهنه بوستان اغلب با نام های پامچال و ارکیده شناخته می شوند.یکی از مشخصات بارز واحدهای ساختمانی در این بخش کیفیت بسیار بالا و تحویل به موقع آن می باشد.

پهنه B شهرک چیتگر (سروستان)

یکی از زیباترین بخش هایشهرک چیتگر پهنه Bسروستان می باشد که به واسطه معماری بی نظیر پروانه ای شکل شهرت زیادی پیدا کرده است برج های بسیار زیبایی که به شکل پروانه در این بخش ساخته شده است توجه سرمایه گذاران زیادی را به خود جلب نموده اند. سرمایه گذاری در این بخش به صورت خریدوفروش قدر السهم با متراژهای معین ۶۳ متر و ۳۳ متر انجام می شود.

پهنه C شهرک چیتگر (نارنجستان)

این پهنه به تعاونی های ارتش تعلق داشته و در حال حاضر چندین تعاونی که به شرح زیر می باشند، مشغول توسعه و ساخت وساز در این پهنه می باشند.

 

پهنه C شهرک چیتگر

 

 1. تعاونی مسکن پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش

  اینبخش شامل ۲ بلوک به نام هایH و C  می باشد. فاز اول این بخش بلوک H بوده که در مرحله اسکلت می باشد. فاز دوم نیز مربوط به بلوک C می باشد و در مرحله فونداسیون قرار دارد. متراژ هر کدام از این واحدهای ساختمانی بین ۷۵ تا ۱۹۰ متر بوده و به میزان ۱۸۰۰ متر مربع فضای تجاری به این بخش اختصاص یافته است.نحوه واگذاری واحدها در این بخش به این صورت است که به هر دفترچه متراژی معادل ۵۰ الی ۶۰ متر فضای مسکونی و قدر السهمی از فضای تجاری اختصاص داده می شود. مبلغ پرداختی برای هر دفترچه برابر با ۸۵۰ هزار تومان می باشد و اعضا با این حساب از پرداخت اقساط معاف شدند.

 2. تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش

  دو بلوک با نام هایH2 و B6در پهنه C که با نام بلوک خلبانان نیز شناخته می شود، به تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش تعلق دارد. این بلوک ها در مرحله اسکلت بوده و بلوک H2 تا طبقه بیست و نهم به مرحله نهایی اسکلت رسیده است. در این بخش مبلغ که برای هر مترمربع از واحدها در نظر گرفته شده است، با احتساب مشاعات معادل ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می باشد. اقساط مربوط به این قسمت به صورت هر ۳ ماه یک بار و به مبلغ ۱۲ تا ۱۸ میلیون تومان محاسبه شده است. این مبلغ با توجه به متراژ واحد متغیر می باشد. در مجموع مبلغی که برای این پروژه باید واریز شود بین ۱۷۰ الی ۳۰۰ میلیون تومان عنوان شده است.

 3. تعاونی مسکن نیروی زمینی ارتش (برج های چهارگانه)

  متراژ واحدهای این بخش بین ۹۳ الی ۱۳۵ متر می باشد که قیمت اعلام شده برای هر ۱ مترمربع آن به صورت علی الحساب معادل یک ونیم میلیون تومان می باشد. اقساطی که برای این پروژه لحاظ شده است به صورت هر سه ماه یک بار می باشد. این اقساط بنابر میزان متراژ واگذار شده، بین۶ تا ۹ میلیون تومان در نظر گرفته شده اند.در حال حاضر این پروژه به مرحله دیوار چینی و اجرای سفت کاری رسیده است.

 4. تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش (برج مرجان)

  این بخش یک برج با ۴۲ طبقه می باشد که به مرحله نصب اسکلت در طبقه دوازدهم رسیده است. به لحاظ امکانات و نمای ظاهری این برج بسیار مدرن و شکیل طراحی شده است. حق امتیاز این برج بر اساس فاکتور هایی مانند میزان پیشرفت پروژه و نوسانات بازار تعیین می گردد. واحدهای این برج در متراژ ۸۰، ۱۰۵، ۱۲۰، ۱۳۰، ۱۵۰ متر طراحی شده است. مبلغ کلی که برای واریز تعیین شده است بسته به متراژ انتخابی، بین ۱۱۱ میلیون تا ۱۱۸ میلیون تومان برآورد شده است. اقساط این پروژه به صورت هر ۶ ماه یک بار می باشد. البته اخیرا وام پروژه نیز برای اعضا مصوب شده است که برای اعضایی که از این وام استفاده می کنند، اقساط شش ماهه حذف شده است. اعضایی که تمایل دارند از این وام استفاده کنند، موظف به پرداخت اقساط وام می باشند که موعد بازپرداخت این اقساط پس از تحویل واحدها می باشد.

 

پهنه E شهرک چیتگر

پهنهE  در شهرک چیتگر در سهام های ۲۰ و ۵۰ متری ارائه می شود. این پروژه با این هدف اجرایی شده است که توانمندی کارکنان ارتش بهبود پیدا کند. برای خرید سهام های مربوط به این طرح لازم است که کارکنان ارتش دارای سنواتی بیش از ۱۵ سال باشند. این پهنه دارای موقعیت بسیار خوبی می باشد که قطعا پس از تکمیل پروژه سوددهی بسیار خوبی خواهد داشت.

5/5 - (1 امتیاز)
خانه اخبارپروژه هاواتساپتماس