پهنه E شهرک چیتگر – سهام های 50 متری و 20 متری

سرتیتر ها
پهنه E شهرک چیتگر یکی از بخش های خوش نقشه و رو به رشد منطقه ۲۲ تهران می باشد که به امکانات رفاهی و راه‌های ارتباطی دسترسی بسیار خوبی دارد.
پهنه E شهرک چیتگر

پهنه E شهرک چیتگر توضیحات تکمیلی

پهنه E شهرک چیتگر یکی از بخش های پروژه بزرگ شهرک چیتگر می باشد. شهرک چیتگر یکی از بزرگ ترین و مدرن ترین شهرک های مسکونی در منطقه ۲۲ تهران به شمار می رود. این پروژه توسط بنیاد تعاون ارتش در غرب دریاچه چیتگر در حال ساخت و ساز می باشد. شهرک چیتگر دارای پهنه های A، B، C، D، E می باشد. در حال حاضر پروژه پهنه A شهرک چیتگر تکمیل شده است و پروژه های پهنه B و C هنوز به انتها نرسیده است.

از مزایای شهرک چیتگر موقعیت مکانی بسیار خوب و دسترسی آسان به انواع امکانات رفاهی و تفریحی می باشد. این پروژه در نزدیکی اتوبان همت و اتوبان حکیم قرار دارد و از دسترسی بسیار خوبی به راه های ارتباطی منتهی به دیگر مناطق پایتخت برخوردار است. علاوه بر آن این پروژه در نزدیکی مجتمع تجاری ایران مال قرار گرفته است.

 

پهنه E شهرک چیتگر

آشنایی با پهنه E شهرک چیتگر

هدف از اجرای این پروژه توانمند سازی کارکنان ارتش عنوان شده است. این پروژه در حال حاضر در دست اجرا و ساخت می باشد. پروژه پهنه B شهرک چیتگر یکی از فرصت های بسیار خوب برای سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران محسوب می شود. سهام پهنه B شهرک چیتگر به کارکنان ارتش که سنوات بالای ۱۷ سال داشته باشند، تعلق می گیرد. این سهام بنا به میزان واریزی اعضا شرایط مختلفی برای خرید و فروش دارند.

سهام پهنه E 

هر یک از سهام های پهنه E به صورت ۲۰ متری و ۵۰ متری ارائه می گردد. همان طور که عنوان شد، این سهام تنها به اعضایی که سنوات آن ها بالای ۱۷ سال می باشد تعلق می گیرد. قیمت گذاری سهام پهنه E بر اساس میزان سنوات اعضا و سال خدمت کارکنان، تعیین می گردد. البته سال ثبت نام پروژه (۹۹-۹۸) نیز از عوامل تاثیرگذار در قیمت پروژه می باشد. بنابراین هنگام خرید باید عضو مربوطه و شرایط عضویت فروشنده مورد استعلام قرار گیرد.

موقعیت مکانی پهنه E 

پهنه E شهرک چیتگر در ضلع جنوبی مجتمع تجاری ایران مال واقع گردیده است. این پهنه در انتهای بلوار طبیعت قرار گرفته است و در میان پهنه های مختلف شهرک چیتگر، نزدیک ترین پهنه به دریاچه چیتگر می باشد. با توجه به شرایط و موقعیت بهتری که پهنه E نسبت به سایر بخش های شهرک چیتگر دارد، به نظر می آید که در این پهنه نسبت به پهنه های دیگر شاهد رشد بهتری باشیم.

پهنه E  از سمت شمال به مجتمع تجاری تفریحی ایران مال و از جنوب به پارک جنگلی چیتگر می رسد. در شرق این پهنه دریاچه چیتگر و در غرب آن پهنه های دیگر این شهرک قرار دارد.

 

موقعیت مکانی پهنه E شهرک چیتگر

 

نحوه خرید و فروش و پرداخت سهام پهنه E

در طرح پهنه E شهرک چیتگر قرارداد ساخت قطعی هر متر ۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده است و برای هر یک از سهام های ۲۰ متری و ۵۰ متری به شرح زیر می باشد.

سهام های ۵۰ متری به صورت مبلغ پرداختی به شخص، بعلاوه ۱۰۵ میلیون تومان پرداختی به بتاجا به فروش می رسند. این مبلغ پرداختی با در نظر گرفتن سنوات خدمتی و سال ثبت نام متقاضی متفاوت می باشد. در کل این مبلغ بین ۳۳۰ میلیون تومان تا ۳۹۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که برخی از فروشندگان ۱۰۵ میلیون تومان را به بتاجا پرداخت نموده اند. بنابراین خریدار بایستی این مبلغ را به فروشنده بپردازد. نکته حائز اهمیت دیگری که وجود دارد این است که اگر خریدار نیز ارتشی باشد می تواند ۱۰۵ میلیون تومان را به صورت اقساط به بتاجا بپردازد.

5/5 - (1 امتیاز)
خانه اخبارپروژه هاواتساپتماس