باملند
_

مرکز خرید بام لند

مرکز خرید بام لند در واقع یک مرکز تفریحی-تجاری است که به تازگی در تهران راه اندازی شده است و مردم را از سراسر جهان به خود جذب می کند و اوقات خوش و تجربه خریدی مدرن را ارائه می دهد.

مرکز خرید بام لند در حال حاضر دارای 68 فروشگاه پوشاک، 20 رستوران، 5 مجتمع تفریحی و 20 کافه است. ساعات کاری رستوران ها و کافه ها متفاوت است، بنابراین اگر به این مکان می روید، حتما از ساعت کاری هر مکان مطلع شوید. فضای این مرکز خرید آرامش بخش است و بیش از هر چیز شبیه مراکز خرید خارج از کشور ساخته شده است.

با ورود به این مرکز خرید، نمایی از دریاچه چیتگر (که به دریاچه شهدای خلیج فارس نیز معروف است) پیش روی شماست. مهم ترین تفاوت بام لند با سایر مراکز خرید تهران فضای باز اطراف اینجاست، ناگفته نماند تفریحاتی مانند آمفی تئاتر، زمین هاکی، قایق و ... در انتظار شماست.

یکی از مهم ترین تفریحات بام لند رفتن به رستوران های این مجموعه است. این رستوران ها در فازهای مختلف مکان و در طبقات مختلف پراکنده شده اند و برخی از آنها فضایی برای صرف غذا با چشم انداز دریاچه دارند. به این ترتیب با رفتن به مرکز خرید بام لند می توانید ضمن گذراندن یک روز دلپذیر از خرید لذت ببرید.

خرید در تهران به عنوان پایتخت و بزرگترین شهر ایران با بیشترین امکانات و خدمات نسبت به سایر نقاط کشور قطعا کار سختی نخواهد بود.

بازارهای سنتی در تهران وجود دارد که یادگاری از گذشته است و هنوز هم موقعیت ثابت خود را حفظ کرده است. این شهر همچنین مملو از مراکز خرید، مراکز خرید و مجتمع های تجاری بزرگ و کوچک است که برخی از آنها بسیار مطمئن و مشهور شده اند. در سال های اخیر بیشتر آنها در نواحی شمالی و شمال غربی شهر قرار دارند.

به این مطلب امتیاز دهید