پهنه C شهرک چیتگر بررسی کامل پروژه و پیش فروش

سرتیتر ها
پروژه پهنه C شهرک چیتگر شامل هشت برج می باشد که در بهترین نقطه از نظر دسترسی به راه های ارتباطی قرار گرفته است.
پهنه C شهرک چیتگر

پهنه C شهرک چیتگر معرفی

پهنه C شهرک چیتگر (شهرک امام رضا(ع)) یکی از ۴ پهنه شهرک چیتگر است که این پهنه دارای امتیازات و ویژگی های خاصی از نظر موقعیت مکانی و سرمایه گذاری می باشد. در واقع به دلیل این که پهنه c در میان اتوبان حکیم و اتوبان همت و در بلوار پژوهش واقع شده است، یکی از بهترین موقعیت ها را برای دسترسی به راه های ارتباطی دارد. قسمت شمالی این پهنه منتهی به اتوبان همت و شهر بازی هزار و یک شهر  میباشد . از قسمت جنوب نیز به باغ ملی گیاه شناسی و اتوبان حکیم می رسد. در قسمت غرب پهنه C پروژه تعاونی مسکن بتاجا و بیمارستان تئاتر واقع شده است و در قسمت شرقی نیز دریاچه مصنوعی شهدای خلیج فارس و مجتمع تجاری اداری آرتمیس قرار دارد.

 

مشخصات کلی پهنه C شهرک چیتگر

پهنه C شهرک چیتگر شامل ۸ برج است که هر کدام دارای ۳۰ تا ۴۰ طبقه می باشند. تعاونی های مختلفی عملیات اجرایی این برج ها را بدست گرفتند که این تعاونی ها ب شرح زیر می باشند.

بلوک های ۱ و ۲ مربوط به پدافند هوایی ارتش بوده و بلوک ۳ که با نام پروژه مرجان نیز شناخته می شود متعلق به نیروی دریایی ارتش است. نارنج ۴ برج 2H بلوک نیروی هوایی ارتش می باشد و نارنج ۵، ۶ و ۷ به نیروی زمینی ارتش مربوط می شود. شرکت های تعاونی نپا سازه نیز اجرای بلوک نارنج ۸ را به عهده دارد.

برج های پهنه C شهرک چیتگر

 

برج های پدافند هوایی نارنج ۱ و ۲

برج H و C که دارای ۳۰ و ۴۰ طبقه می باشند، مربوط به اعضای تعاونی پدافند هوایی ارتش می باشند. برج C که ۳۰ طبقه می باشد به پدافند هوایی تعلق داشته و برج H که مشتمل بر ۴۰ طبقه می باشد به شرکت تعاونی آرین سازه مربوط می شود. تعداد واحد هایی که برای این برج ها در نظر گرفته شده است، هزار واحد می باشد. سهام این برج ها ۵۰ پنج متری و به همراه یک متر تجاری می باشد که به هر یک از اعضا تعلق می گیرد.

 

برج نیروی دریایی ارتش برج مرجان

سازنده و مجری برج های مرجان نیروی دریایی ارتش می باشد. این برج در ۴۲ طبقه طراحی شده است که مرتفع ترین برج در شهرک چیتگر بشمار می رود. این برج از مجهزترین برج های شهرک است که دارای ۳۵ طبقه مسکونی، یک طبقه لابی و یک طبقه تجاری است. پنج طبقه از این برج نیز به پارکینگ اختصاص یافته است. متراژ واحد های برج مرجان به صورت ۸۰ متری، ۱۰۵ متری، ۱۲۰ متری، ۱۳۰ متری و ۱۵۰ متر می باشد.

 

برج H2 نیروی هوایی ارتش برج نارنج ۴

اجرای برج H توسط نیروی هوایی ارتش صورت می گیرد. این برج در جنوبی ترین قسمت از پهنه C شهرک چیتگر قرار گرفته است و چشم انداز زیبایی به باغ گیاه شناسی دارد. پروژه H2 در یک برج ۲۹ طبقه است و دارای واحد هایی با متراژ ۷۵ تا ۱۵۷ مترمربع می باشد که طبقات واحد ها برای هر یک از اعضا مشخص شده است.

پروژه نیروی زمینی ارتش در پهنه C شهرک چیتگر

 

برج های چهارگانه نزاجا پهنه C شهرک چیتگر

برج هایی از پروژه پهنه C شهرک چیتگر که در اختیار نیروی زمینی ارتش قرار گرفته است، دارای ۴ بلوک ۴۰ طبقه می باشد و چشم انداز بسیار زیبایی به تمامی مراکز تفریحی تجاری اطراف دارد. مراحل ساخت هر یک از این پروژه ها در ادامه آمده است.

  • برج اول:مرحله نما و نازک کاری
  • برج دوم:مرحله نما و نازک کاری
  • برج سوم:۷ طبقه اسکلت
  • برج چهارم: صفر طبقه اسکلت

واحد های این برج ها با متراژ ۹۳، ۱۱۰، ۱۲۱، ۱۶۷ و ۲۴۵ طراحی شده اند.

 

خرید و فروش واحد های پهنه C چیتگر

در هنگام خرید و فروش واحد های پهنه C شهرک چیتگر، نکته حائز اهمیت این است که اولویت واگذاری واحد ها براساس خوش حسابی در پرداخت اقساط تعیین می شود. خرید و فروش این برج ها به صورت متری بوده و قیمت گذاری آن نیز براساس قیمت روز محاسبه می گردد که این قیمت بستگی به مرحله فرآیند ساخت دارد. بنابراین به منظور پیش فروش واحد های پهنه C بایستی استعلام روز قیمت ها اخذ شود و سپس مراحل بعدی پیش فروش انجام گردد.

5/5 - (3 امتیاز)
خانه اخبارپروژه هاواتساپتماس