سرتیتر ها
در این مطلب روش های واگذاری و پیش فروش واحد های پهنه A شهرک چیتگر مورد بررسی قرار می گیرد.
پهنه A شهرک چیتگر

پهنه A شهرک چیتگر (امام رضا) توضیحات تکمیلی

پهنه A شهرک چیتگر که به نام بوستان نیز معروف است از برج های ۲۰ و ۳۰ طبقه با نام های ارکیده و پامچال تشکیل شده است. در حال حاضر این برج ها دارای نزدیک ترین موعد تحویل می باشند به طوری که تقریبا نیمی از بلوک ها به اعضا تحویل داده شده و مالکان در آن سکونت یافته اند. بلوک های باقی مانده نیز با فواصل زمانی شش ماهه، نه ماهه و دوازده ماهه تحویل خواهد شد و خرید به صورت قطعی صورت می گیرد.

بررسی شرایط پهنه A شهرک چیتگر (بوستان)

تحویل ۴ بلوک از پهنه A به صورت کامل انجام شده است و آخرین موعد تحویل برج های باقیمانده نیز برای یک سال و نیم آینده مقرر شده است. نحوه پیش خرید در برج های پهنه A شهرک چیتگر به دو روش می باشد که در ادامه توضیحات کامل تری ارائه خواهد شد.

روش اول: خرید بلوک ها در روش اول به صورت سهام های ۳۳ متری و ۶۳ متری می باشد که این سهام ها قابل تجمیع می باشند و قیمت گذاری این سهام ها به صورت متری انجام می شود. لازم به ذکر است که اکثر مالکان تا کنون سهام های خود را تجمیع نموده اند و پیدا کردن سهام های ۳۳ متری و ۶۳ متری که هنوز تبدیل واحد نشده اند کمی مشکل می باشد.

(در مورد سهام های ۶۳ و  ۳۳ متری پهنه B چنین مشکلی وجود ندارد و خرید و فروش این سهام ها با رونق بالایی انجام می شود)

روش دوم: در روش دوم واحد ها به صورت مشخص پیش خرید می شوند و برای اعضایی که واحد مورد نظر خود را انتخاب نموده اند تمام مشخصات واحد معین شده است. مواردی مانند برج، طبقه، متراژ، واحد، جهت و موعد تحویل نیز معلوم شده است. قیمت هر واحد بر اساس فاکتور های ذکر شده مشخص می شود. در حال حاضر اعضای تعاونی ارتش واحد های مورد نظر خود را به این روش پیش خرید نموده اند.

نحوه پرداخت

نحوه پرداخت نیز به صورت ۳۰ درصد پیش پرداخت، ۳۰ درصد اقساط ۳۶ ماه، ۳۰ درصد موعد تحویل و ۱۰ درصد نیز هنگام سند پرداخت می شود.

در حال حاضر حدود ۹۰ درصد ارزش واحد ها توسط مالکان پرداخت شده است. در صورتی که تمایل به خرید این واحد ها داشته باشید، می بایست این میزان از قیمت واحد را به صورت نقد به فروشنده پرداخت نمایید. ۱۰ درصد باقی مانده نیز در هنگام تحویل سند و نقل و انتقالات به تعاونی برق پرداخت می شود.

بخشی از واحد های پهنه A شهرک چیتگر نیز به صورت آزاد پیش فروش شده اند. این واحد ها با شرایط فوق الذکر پیش فروش شده و تنها تفاوت آن این است که قیمت ساخت در قرارداد از قیمت واحد های اعضای تعاونی بالاتر می باشد. البته در قرارداد واحد های آزاد، تعهد دیر کرد از فروشنده نیز ذکر شده است که این تعهد برای اعضای بتاجا لحاظ نشده است.

4.2/5 - (5 امتیاز)
خانه اخبارپروژه هاواتساپتماس