پروزه نیروی دریایی ارتش (برج مرجان)

سرتیتر ها
پروژه تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش (برج مرجان) در پهنه C شهرک چیتگر واقع شده است که شامل یک برج دو قلوی ۴۲ طبقه می باشد.
پروزه نیروی دریایی ارتش

توضیحات تکمیلی پروزه نیروی دریایی ارتش (برج مرجان)

پروزه نیروی دریایی ارتش (برج مرجان) در شهرک چیتگر و در پهنه C در حال ساخت و اجرا می باشد. این پروژه که با نام برج مرجان شناخته می شود در ۴۲ طبقه طراحی گردیده است و می توان آن را مرتفع ترین برج در منطقه ۲۲ تهران دانست. به دلیل این که تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش (برج مرجان) دارای اعتبار بالایی در منطقه می باشد، برج مرجان فرصتی بسیار خوب برای سرمایه گذاری به شمار می رود.

موقعیت مکانی برج مرجان در شهرک گلستان و ضلع غربی دریاچه چیتگر واقع شده است. این برج در پهنه C پروژه شهرک چیتگر (نارنجستان) قرار گرفته است.

 

پروزه نیروی دریایی ارتشنمای پروژه تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش (برج مرجان)

 

مشخصات برج مرجان

ساخت برج مرجان در زیربنایی به مساحت ۷ هزار مترمربع در حال اجرا می باشد. این برج در واقع یک برج دو قلو است که در ۴۲ طبقه ساخته می شود و عنوان بلندترین برج منطقه ۲۲ را از آن خود نموده است. این پروژه از دو برج در کنار هم با طراحی خاص و بی نظیری تشکیل شده است که هر دو برج به یکدیگر متصل شده اند. برج مرجان از نظر معماری با برج های منطقه 22 دارای تفاوت های زیادی می باشد.

هر یک از این برج ها شامل ۳۵ طبقه ای مسکونی، یک طبقه لابی، و ۵ طبقه منفی به عنوان پارکینگ می باشد. هر طبقه از این برج ها دارای ۸ واحد جداگانه می باشد که در کل تعداد واحد های برج مرجان به ۴۷۴ واحد مسکونی می رسد.

 

پروژه تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش (برج مرجان)

امکانات برج مرجان نسبت به دیگر برج های پهنه C شامل امکانات و امتیازات خاصی می باشد. مهم ترین امتیاز این مجموعه نیروگاه برق اختصاصی برج مرجان می باشد که برای تامین برق و حرارت واحد های برج ایجاد شده است. با ایجاد نیروگاه اختصاصی هزینه های مصرف برق و انرژی برای ساکنین برج مرجان به صورت رایگان محاسبه می شود. از دیگر امکانات پروژه تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش (برج مرجان) می توان به موارد زیر اشاره داشت.

  • لابی لوکس و مجلل
  • سالن ورزشی
  • سالن اجتماعات
  • طراحی اسکلت فلزی به صورت پیچ و مهره
  • سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان
  • سیستم اعلام و اطفاء حریق
  • دفاتر اداری و تجاری
  • سیستم هوشمند مانیتورینگ و امنیت ساختمان

 

نحوه خرید و فروش واحد های پروزه نیروی دریایی ارتش (برج مرجان)

واحد های برج مرجان که در مرحله اسکلت قرار دارند، به صورت اقساط و حق امتیاز ارائه می گردند. در صورتی که واحد های برج مرجان معامله شوند، مالکیت واحد در دفترچه به نام خریدار انتقال خواهد یافت. محل انتقال مالکیت از فروشنده به خریدار در دفتر تعاونی انجام می شود و این انتقال مالکیت به صورت قطعی می باشد.

 

شرایط پرداخت اقساط پروژه تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش (برج مرجان)

خرید و فروش واحد های برج مرجان به صورت واریزی امتیاز می باشد. در جدول زیر به صورت تقریبی و میانگین مبلغ واریزی نشان داده شده است. لازم به ذکر است همه اعضایی که وام پروژه را دریافت نموده اند، دارای واریزی های دو ماهه می باشند.

 

وام برج مرجان

تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش (برج مرجان) اعلام نموده است که هر یک از اعضا که فرم تعهد را امضا نموده باشند، می توانند از وام برج مرجان استفاده نمایند. مبلغی که برای این وام ها در نظر گرفته شده است با توجه به متراژ هر واحد بین ۲۳۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان می باشد. تعاونی این مبلغ را بر اساس میزان پیشرفت فیزیکی پروژه دریافت می نماید. باز پرداخت این وام به صورت ۷ ساله بوده و فاقد دوره ی تنفس می باشد. در واقع پس از این که پرونده مربوط به دریافت وام تکمیل می گردد، باز پرداخت اقساط وام نیز آغاز خواهد شد. لازم به ذکر است که این وام به صورت سود ۸ درصد محاسبه می شود.

موعد تحویل پروژه تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش (برج مرجان) برای نیمه دوم سال ۱۴۰۲ اعلام گردیده است.

5/5 - (3 امتیاز)
خانه اخبارپروژه هاواتساپتماس