پیش فروش آپارتمان در منطقه 22

سرتیتر ها
حوزه مسکن منطقه 22 یک سرمایه‌گذاری مطمئن و پرسود به‌شمار می‌رود. پیش فروش آپارتمان در منطقه 22 انتخاب خوبی برای سرمایه‌گذاری میباشد.

یکی از بهترین راه‌های سرمایه گذاری در بازار مسکن پیش خرید کردن است. منطقه 22 تهران به خاطر موقعیت مکانی و امکانات رفاهی و دسترسی‌هایی که دارد گزینه‌ی مناسبی برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌ی مسکن است و روزبه‌روز در حال پیشرفت و ترقی است. علاوه‌بر اینکه از طریق شرکت در پیش فروش آپارتمان می‌توانید در تورم وارده بر ملک‌ها در منطقه 22 سهیم باشید، آپارتمان نوساز خود را در موعد مقرر تحویل می‌گیرید. اما چگونه و از کجا در پیش فروش آپارتمان ها شرکت کنیم؟ در ادامه سعی می‌کنیم به این سوال پاسخ مناسبی بدهیم.

 

علت انتخاب منطقه 22 تهران (چیتگر) برای سرمایه‌گذاری

دلایل زیادی وجود دارد که اشخاص و ارگان‌های دولتی مشتاق به سرمایه‌گذاری در بخش مسکن منطقه چیتگر هستند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. این موضوع در طی 10 سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

 

افزایش تقاضا نسبت به عرضه پیش فروش آپارتمان در منطقه 22

منطقه چیتگر از جهات مختلفی چون موقعیت مکانی مناسب و دسترسی به چندین بزرگراه‌ و برخورداری از امکانات رفاهی پتانسیل بالایی دارد و این باعث شده تا افراد زیادی خواهان سرمایه‌گذاری در بازار مسکن این منطقه باشند. تقاضای زیاد برای سرمایه‌گذاری نسبت به عرضه نشان می‌دهد که این منطقه در حال توسعه است و آینده‌ای درخشان و روبه پیشرفت دارد.

 

رشد چشمگیر قیمت در منطقه چیتگر تحت تاثیر جاذبه‌های بی‌نظیر

قیمت املاک در منطقه 22 در سال‌های اخیر با رشد چشمگیری همراه بوده‌است که از دلایل آن می‌توان به طبیعت زیبای این منطقه اشاره کرد. بزرگترین دریاچه‌ی مصنوعی خاورمیانه یعنی دریاچه‌ی چیتگر (شهدای خلیج فارس) در این منطقه قرار دارد. هم چنین این منطقه در مجاورت کوه‌های البرز واقع شده‌است. علاوه‌بر این طبیعت زیبا، موزه گیاه‌شناسی ملی ایران بر جاذبه‌های این منطقه افزوده‌ است. هم چنین وجود بزرگترین مرکز خرید خاورمیانه یعنی مجتمع ایران مال و سایر امکانات رفاهی و تفریحی ویژه‌ای که این منطقه دارد توجه زیادی را به خود جلب می‌کند.

 

دسترسی‌های منطقه 22 تهران

وجود شاهراه‌هایی چون بزرگراه شهید همت، بزرگراه شهید همدانی (حکیم)، بزرگراه آزادگان و اتوبان تهران- کرج در اطراف منطقه چیتگر یکی از دلایلی است که باعث افزایش قیمت املاک شده‌است تا جایی که حتی ارگان‌های دولتی همچون سپاه، ارتش و بانک‌ها و هم چنین بسیاری از شرکت‌های بزرگ انبوه‌ساز در این منطقه سرمایه‌گذاری‌های کلانی کرده‌اند.

مطنقه 22

منطقه 22 تهران، دریاچه‌ی چیتگر

 

نحوه‌ی سرمایه‌گذاری در پیش فروش آپارتمان در منطقه 22

از آنجایی که پروژه‌های منطقه چیتگر به دو صورت شخصی ساز و تعاونی ساز اجرا می‌شوند کسانی که تمایل به سرمایه‌گذاری و شرکت در پیش فروش آپارتمان‌ها در منطقه چیتگر دارند باید از دو طریق اقدام کنند.

  1. سرمایه‌گذاری از طریق خرید آپارتمان‌های مسکونی آماده و یا املاک تجاری- اداری
  2. سرمایه‌گذاری از طریق خرید یا پیش خرید امتیاز از تعاونی‌های مسکن در منطقه 22 که از اعتبار آنها مطمئن هستید.

اگر شما سرمایه‌گذار عزیز فقط قصد سرمایه‌گذاری در املاک منطقه چیتگر را دارید و برنامه‌ای برای سکونت و استفاده از املاک را ندارید می‌توانید برای دریافت بهترین پیشنهادات برای پیش خرید یا سرمایه‌گذاری ملکی در منطقه چیتگر از کارشناسان مرکز سرمایه‌گذاری ملکی در منطقه 22 (مسکن بزرگ خرازی) مشاوره دریافت کنید تا شما را در این باره راهنمایی کنند تا شما بتوانید در پیش فروش آپارتمان‎‌های بهترین پروژه‌ها سرمایه‌گذاری کنید.

بسیاری معتقدند اوج رشد و شکوفایی منطقه چیتگر پس از بازگشایی و راه‌اندازی مراکز تفریحی، تجاری- اداری و گردشگری است که این امر در حدود 5 تا 7 سال آینده محقق خواهد شد. اگر ملکی که شما در آن سرمایه‌گذاری کرده‌اید در آن زمان نوساز باشد قیمت بالاتری خواهد داشت بنابراین با انتخاب درست و مناسب پروژه‌ها می‌توانید بیشترین سود را آن خود کنید.

 

پیش فروش آپارتمان در منطقه 22 توسط مسکن خرازی 

خرازی مرکزی است که در حوزه مسکن فعالیت دارد. در این مجموعه کادری مجرب و متخصص در زمینه‌ی پیش خرید و پیش فروش آپارتمان‌های در حال ساخت در منطقه چیتگر و تمام منطقه 22 به شما مشاوره‌های حرفه‌ای و صادقانه ارائه می‌دهند تا بتوانید بهترین سرمایه‌گذاری را انجام دهید.

 

معرفی معتبرترین سازنده‌ها پیش فروش در منطقه 22

گروه املاک خرازی معتبرترین پروژه‌های در حال ساخت در منطقه 22 را به شما معرفی می‌کند که در بیشتر مواقع سازندگان آنها ارگان‌های دولتی مانند سپاه، ارتش و بانک‌ها هستند. خرازی تلاش می‌کند از طریق اقداماتی که در ادامه به آنها اشاره می‌شود به شما سرمایه‌گذاران محترم مشاوره‌های مطمئن و حرفه‌ای ارائه دهد.

  • ارائه پیشینه و رزومه‌ی کاری شرکت‌های انبوه‌ساز و یا تعاونی‌های مسکن ارگان‌های دولتی
  • فراهم کردن شرایط بازدید میدانی از پروژه‌ها
  • ارائه بهترین پیشنهاد متناسب با بودجه و انتظارات شما

اگر شما می‌خواهید سرمایه‌گذاری مطمئن و پرسود داشته‌باشد و در پیش فروش آپارتمان‌های منطقه 22  تهران شرکت کنید می‌توانید با مشاورین املاک خرازی تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
سرمایه‌گذاری از طریق خرید یا پیش خرید امتیاز از تعاونی‌های مسکن در منطقه 22 که از اعتبار آنها مطمئن هستید.
در منطقه 22 بیشتر مواقع سازندگان ارگان‌های دولتی مانند سپاه، ارتش و بانک‌ها هستند
خانه اخبارپروژه هاواتساپتماس