پروژه نیروی زمینی ارتش (برج های چهارگانه)

سرتیتر ها
تعاونی مسکن نیروی زمینی ارتش (برج های چهارگانه) در حال ساخت و اجرای ۴ بلوک در پهنه C شهرک چیتگر می باشد.
پروژه نیروی زمینی ارتش

توضیحات تکمیلی پروژه نیروی زمینی ارتش

تعاونی مسکن نیروی زمینی ارتش (برج های چهارگانه) در پهنه C شهرک چیتگر واقع شده است. این تعاونی از معتبرترین مجریان پروژه در شهرک چیتگر می باشد. این تعاونی چهار برج از پهنه C با عنوان پروژه نیروی زمینی ارتش را در دست ساخت دارد. به همین جهت یکی از گزینه های مناسب برای سرمایه گذاری در این منطقه، پروژه برج های چهارگانه نزاجا می باشد.

 

موقعیت مکانی برج های چهارگانه نیروی زمینی ارتش

چهار برج مربوط به تعاونی مسکن نیروی زمینی ارتش (برج های چهارگانه) در پهنه C شهرک چیتگر قرار دارد. این پروژه در حاشیه بلوار پژوهش و در حد فاصل اتوبان همت و اتوبان حکیم واقع شده است.

 

مشخصات پروژه تعاونی مسکن نیروی زمینی ارتش

پروژه تعاونی مسکن نیروی زمینی ارتش (برج های چهارگانه) شامل چهار بلوک می باشد که در ۴۰ طبقه طراحی گردیده است. ۳۵ طبقه از این برج ها به عنوان طبقات مسکونی، یک طبقه لابی و ۴ طبقه پارکینگ برای هر برج در نظر گرفته شده است. متراژ هر یک از واحد های این پروژه ۹۳، ۱۱۰، ۱۳۵، ۱۲۱ متری می باشد. به طوری که در هر طبقه از برج های چهارگانه ۲ واحد ۹۳ متری، ۴ واحد ۱۱۰ متری، ۴ واحد ۱۲۱ متری، و ۴ واحد ۱۳۵ متری قرار دارد. در مجموع هر طبقه شامل ۱۴ واحد مسکونی می شود که با احتساب ۴۰ طبقه می توان گفت هر برج دارای ۴۹۰ واحد مسکونی است که این واحد ها به صورت ۲ خوابه و ۴ خواب طراحی شده اند .

 

امکانات پروژه برج های چهارگانه نزاجا

برج های چهارگانه نیروی زمینی با استاندارد ها و کیفیت ساخت بالایی در حال اجرا می باشند. و در این پروژه به منظور افزایش مقاومت برج ها در برابر زلزله از اسکلت فلزی فوق العاده مقاوم استفاده شده است.  اسکلت فلزی برج های چهارگانه نیروی زمینی ارتش با اتصالات پیچ و مهره بتن ریزی شده و مهندسی شده طراحی گردیده است.

 

چشم انداز این برج ها بسیار عالی بوده و دید زیبایی به کوهستان، باغ ملی گیاه شناسی و دریاچه چیتگر دارد. از دیگر امکانات این برج می توان به لابی و لابی من ۲۴ ساعته و ۸ لاین آسانسور هتلی با سرعت بالا اشاره نمود. سالن اجتماعات، سالن ورزشی، کف پوش سرامیکی، پنجره های دو جداره UPVC و نمای کامپوزیت از دیگر امکاناتی هستند که به این برج اختصاص داده شده است.

 

پروژه برج های چهارگانه نزاجا

 

میزان پیشرفت و موعد تحویل پروژه نیروی زمینی ارتش

درحال حاضر پیشرفت پروژه در هر ۱ از برج های چهارگانه به شرح زیر می باشد.

  • برج اول: مرحله نما و نازک کاری
  • برج دوم : مرحله نما و نازک کاری
  • برج سوم : 7 طبقه اسکلت
  • برج چهارم : صفر طبقه اسکلت

موعد تحویل هر یک از پروژه ها در زیر آمده است.

  • موعد تحویل پروژه ۱ اواخر سال ۱۴۰۱
  • موعد تحویل برج ۲ اوایل سال ۱۴۰۲
  • موعد تحویل برج ۳ سال ۱۴۰۴

 

نحوه پیش فروش پروژه تعاونی مسکن نیروی زمینی ارتش (برج های چهارگانه)

پیش فروش واحد های پروژه تعاونی مسکن نیروی زمینی ارتش (برج های چهارگانه) درحال حاضر به صورت واگذاری امتیاز صورت می گیرد. برای این واحد ها بنا به میزان واریزی اعضا و متراژ هر یک از واحد ها قیمت متفاوتی برای هر امتیاز در نظر گرفته می شود. نکته قابل توجه این است که اولویت بندی اعضا برای انتخاب واحد و طبقات بر اساس میزان خوش حسابی در واریزی اقساط انجام می شود. کسانی که در پرداخت به موقع اقساط وام رتبه بالاتری داشته باشند، اولویت بیشتری در انتخاب واحد ها خواهند داشت. پس از این که انتخاب واحد ها توسط اعضا انجام شود، نحوه خرید و فروش از حالت امتیاز خارج شده و هر واحد به صورت متری معامله خواهد شد.

 

اقساط پروژه تعاونی مسکن نیروی زمینی ارتش

میزان واریزی برای هر یک از واحد های مسکونی بر اساس متراژ هر واحد بین ۱۴۰ تا ۱۸۵ میلیون تومان می باشد. این مبلغ بسته به متراژ هر واحد تعیین می شود. پرداخت اقساط این واحد ها به صورت هر ۳ ماه یک بار است که براساس میزان واریزی کل و متراژ هر واحد مبلغ هر قسط نیز متغیر می باشد.

در قرارداد ساخت واحد ها به صورت علی الحساب، هر متر از واحد ها ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین گردیده است. این شرایط برای اعضای اولیه در نظر گرفته شده است که مشاعات و ضریب طبقات به صورت جداگانه محاسبه و دریافت خواهد شد. قیمت فروش امتیازات این پروژه بر اساس میزان پیشرفت پروژه و میزان واریزی اعضا تعیین می گردد و این موارد نیاز به دریافت استعلام د

4/5 - (4 امتیاز)
خانه اخبارپروژه هاواتساپتماس