پروژه مسکن نیروی هوایی ارتش

سرتیتر ها
تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش در شهرک چیتگر مسئولیت اجرای دو بلوک را به عهده دارد که این برج ها در پهنه های A و C قرار دارند.
پروژه مسکن نیروی هوایی ارتش

توضیحات تکمیلی پروژه مسکن نیروی هوایی ارتش

تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش در دو پهنه از بخش های شهرک چیتگر، پروژه هایی را در دست اجرا دارد. در پهنه A شهرک چیتگر بلوک B6 که با نام بلوک خلبانان نیز شناخته می شود و در پهنه C شهرک چیتگر، بلوک H2 توسط تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش ساخته می شود. در این مطلب پروژه مربوط به پهنه C که توسط این تعاونی  در دست اجرا می باشد را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

سرمایه گذاری در پروژه تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش

یکی از پروژه هایی که می توان با اعتماد و اطمینان بسیار بالا در آن سرمایه گذاری نمود برج H2 می باشد. زیرا تعاونی سازنده این برج، از ابتدای کار تاکنون کاملاً سازمان یافته و منظم در حال پیشبرد پروژه می باشد. موعد تحویل پروژه اچ دی برای نیمه دوم سال ۹۹ اعلام شده بود درحال حاضر نصب اسکلت در پروژه در این پروژه پایان یافته و سقف طبقات نیز به طور کامل اجرایی شده است. به طور کلی می توان گفت که این پروژه به مرحله اجرای تاسیسات رسیده است. پروژه H2 در واحد های ۷۳ متری تا ۱۹۰ متری طراحی شده است که مبلغ واریزی و اقساط واحد های این برج تا پایان سال ۹۸ ب شرح زیر می باشد.

کوچکترین واحد این برج ۷۳ متری بوده با قیمت ۲۲۰ میلیون تومان و بزرگ ترین واحد ۱۹۰ متری است که قیمت آن ۵۰۰ میلیون تومان می باشد. اقساط واریزی این بلوک به صورت هر ۳ ماه یک بار با مبلغ ۱۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. نکته حائز اهمیت در مورد این واحد ها این است که تعداد اقساط تعیین شده برای هر واحد به صورت علی الحساب می باشد که تعداد اقساط باقیمانده با توجه به متراژ و قیمت تمام شده واحد، در زمان تحویل تعیین می شود.

قرارداد ساخت واحد ها برای اعضای اولیه بر مبنای بنای غیر مفید متری ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می باشد. در این نوع محاسبه بنای مفید به علاوه پارکینگ و انباری و مشاعات در نظر گرفته شده است. قیمت جدیدی که تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش برای پس از انتخاب واحد در نظر گرفته است، برای هر متر به ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می رسد.

اولویت انتخاب طبقات برای اعضا در برج H2 براساس خوش حسابی اعضا در واریزی ها تعیین شده و در حال حاضر طبقه و جانمایی واحد ها توسط مالکان انجام شده است. در واقع با توجه به تعیین دقیق متراژ هر واحد و مشخص شدن جانمایی واحد ها، در حال حاضر امتیاز ها بر مبنای طبقه و جهت واحد مورد نظر قیمت گذاری می شود. یکی از مزایای بلوک H2 این است که برای تمامی واحد های این برج دفترچه مالکیت صادر شده است و نقل و انتقال آن در دفتر تعاونی آزاد می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
خانه اخبارپروژه هاواتساپتماس